Početna stranica arrow Rezultati takmicenja arrow Kup "Slobodan Vučinić" Beograd 26.10.13.

Sponzori

Kup "Slobodan Vučinić" Beograd 26.10.13.

Memorijalni karate turnir „Slobodan Vučinić", Beograd, 26.10.2013.

Legenda karatea Slobodan Vučinić nije zaboravljena. Povodom dvanaestogodišnjice  smrti našeg proslavljenog karatiste, u Beogradu je održan memorijalni turnir, na kojem su sećanja na Slobodana asocirali njegovi savremenici, a takmičari su svojim umećem  i veštinom, pokazali da nisu zaboravili legendu karatea.

Na memorijalu je nastupio 37 klub sa oko 550 takmičara iz Srbije  Crne Gore, Bosne i Hercegovine, Makedonije

Karate klub „Mladost" je imao 9 predstavnika u pojedinačnim katagorijama  i 1 među timovima, tako da su takmičari nastupili u pojedinačnoj I ekipnoj konkurenciji.

Najuspešniji takmičar Mladosti opet je bio Aleksić Stefan, osvojivši zlatnu medalju u borbama za juniore.

Srebrnu medalju je osvojio Arambašić Nenad u konkurenciji nada u borbama i  pionirka Kojčić Jana, takođe u borbama.

Bronzane medalje  su osvojili: seniorke Marković Sanja u katama , kadet Jeremić Miroslav u borbama , tim nada u borbama u sastavu: Jokić Srđan, Petković Nebojša I Mičik Tibor.